Google ADS

Instagrami i Luiz Ejllit tentohet të hakohet, e merr nën menaxhim motra e tij Ina Ejlli

18:54 | 21 Mars 2023

Këngëtari Luiz Ejlli, është rikthyer në një fenomen që kur është bërë pjesë e spektaklit Big Brother Vip Albania.

Ndonëse ai kur hyri tha se nuk ishte aktiv në rrjetet sociale dhe se ia la porosi një mikeshës së tij që t’i hapte një llogari në Instagram, këngëtari shënojë një rritje të jashtëzakonshme të ndjekësve që në javët e para.

Që kur është hapur Instagrami i Luizit e deri me tani nga mikesha e tij, ai arriti të i grumbulloj plotë 635 mijë ndjekës.

Por, së fundmi llogaria është marrë në menaxhim të motrës së tij, e cila ia ka ndryshuar edhe emrin në Instagram.

Tashmë llogaria zyrtare e këngëtarit shkodran nga ‘Luiz.Ejlli’ është kthyer në ‘Ina.Ejlli’ dhe për këtë motra e tij ka dhënë një sqarim.

“Fansa të dashur, për arsye sulmesh deri në ekstrem për të vjedhur këtë Instagram, motra e Luizit që është zotëruesja e këtij Instagrami do ta menaxhojë vetë. Me shumë dashuri familja e Luizit”, thuhet në postimi.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë familja e artisti hapin edhe një donacion online GoFundMe ku fansat e tij mund të dhurojnë shuma parash sipas dëshirës së tyre./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale