Icardi e Wanda Nara ndezin rrjetin me foto nga Maldivet

15:50 | 25 Nëntor 2022

Çifti i shumëpërfolur, Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë bashkuar përfundimisht.

Dyshja nga Argjentina kanë relaksuar fansat me një foto provokuese nga Maldivet.

Gjysëm të zhveshur, futbollisti dhe modelja e njohur janë parë të përqafuar me njëri tjetrin në një selfie në pasqyrë.

“Disa ditë në parajsë”, shkroi argjentinasi në mbishkrimin e fotografive shumë të pëlqyera dhe të komentuara nga ndjekësit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale