Ia vlejti pritja: Beyonce e ndez Coachellan

09:33 | 15 Prill 2018

Beyonce nuk ishte vitin e kaluar pjesëmarrëse në festivalin e madh Coachella për shkak se ishte në pritje të dy binjakëve të saj, Rumi dhe Sir.

Këngëtarja e famshme amerikane ua ka dëshmuar të gjithëve se ia ka vlejtur pritja e saj për këtë vit, transmeton Arbresh.info.

Ajo ka hapur mbrëmë këtë festival ku është paraqitur fillimisht si një mbretëreshë egjiptiane e pastaj e ka ndërruar veshjen duke u dukur tejet provokative./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara