Google ADS

‘Gylseren’ ka filluar të plaket

13:51 | 13 Shkurt 2018
Arbresh.info

Nurgul Yesilcay të cilën ne e njohim si ‘Gylseren’, është një nga aktoret më të famshme në Turqi.

Ajo shquhet për bukurinë që ka, shkruan arbresh.info

Kohëve të fundit Nurgul është shumë aktive në rrjetet sociale, në fotografinë e postuar para pak orëve, aktorja duket më e plakur.

Shikoni foton më poshtë dhe vlerësojeni ju vetë./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale