Gruja e Memlit ‘pishman’ që ofendoi mërgimtarët (FOTO)

22:51 | 2 Gusht 2017

Meliza Krasniqi dje ishte pjesë e mediave.

Kjo për shkak të një statusi ku ka ofenduar mërgimtarët, shkruan arbresh.info.

Pasi mori shumë sharje dhe mërgimtarët iu kundërpërgjigjen ajo u bë ‘pishman’ që postoi atë status.

Ja reagimi i saj postuar para 6 minutave./Arbresh.info

 

me

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara