Gjiko dhe Elita, shijojnë pushimet

15:24 | 14 Shtator 2021

Çifti i njohur i estradës, këngëtari Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, kanë nisur pushimet.

Elita, ka postuar fotografi  në profilin e saj zyrtar në Instagram, derisa nuk ka zbuluar se në cilin vend po i shijojnë disa ditë pushimi.

”Momente të kapura”, shkroi ajo në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita janë prindër të dy fëmijëve, Zëri dhe Bota. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara