Georgina tregon trupin e saj joshës teksa pozon në pishinë

09:52 | 25 Gusht 2021

Georgina Rodriguez është ndër personazhet më të komentuar për momentin.

Zeshkania përmes rrjete sociale ndan imazhe dhe video nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet si dhe pushimet luksoze, shkruan arbresh.info

E dashura e Ronaldos së fundi ka publikuar një imazh tejet provokativ, ku shihet në pishinë teksa merr gjithë vëmendjen me linjat trupore.

Përmes stërvitjeve të shumta, Gerogina ka arritur të formësojë tiparet trupore, për të cilat po pëlqehet në masë të madhe.

Vlen të përmendet se ajo fitoi popullaritetin përmes lidhjes së saj me futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara