Georgina Rodriguez me veshje të ngushtë thekson tiparet e formësuara trupore

17:38 | 12 Prill 2021

Si modele, ajo nuk është aspak e huaj për të treguar fizikun e saj mahnitës në rrjetet sociale.

Dhe Georgina Rodriguez nuk zhgënjeu derisa pozoi me të brendshme femrash të lezetshme nga një set fotografik muajin e kaluar.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, 27 vjeç, u paraqit në një veshjet zi gjysmë të dukshëm ndërsa pozoi për kamerë duke e publikuar mazhin në Instagramin e saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara