Georgina Rodriguez duket joshëse në fustan rozë

19:50 | 9 Tetor 2021

Georgina Rodriguez ka vendosur që të mahnit të gjithë ndjekësit e saj.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo u shfaq e mrekullueshme e veshur me një fustan rozë, shkruan portali arbresh.info

Georgina po duket tejet joshëse teksa po hante bombona.

Kujtojmë se, Ronaldo dhe Georgina ndajnë së bashku një vajzë të vogël të quajtur, Alana.

Alana, tani 3 vjeçe, është më e vogla nga katër fëmijët e Ronaldos – ai tanimë është babai i djalit të madh Cristiano Jr, 7 vjeç, dhe binjakëve katërvjeçarë Eva dhe Mateo. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara