Georgina pozon në bikini, merr gjithë vëmendjen me linjat trupore

15:16 | 23 Qershor 2021

Georgina Rodriguez është ndër personazhet më të komentuar për momentin.

Zeshkania përmes rrjete sociale ndan imazhe dhe video nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet luksoze, shkruan portali arbresh.info

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka marrë vëmendje të madhe me linjat trupore.

Së fundi, ajo pozoi për koleksionin e ri të rroba-larjeve nga marka “Effek”, teksa shfaqet në formë shumë të mirë.

Bukuroshja vuri në pah gjoksin dhe belin e sheshtë, teksa kishte vënë shumë grim në fytyrë dhe lëshoi flokët në kraharor.

Ndryshe, Georgina vazhdon të jetë e pranishme në shumë evente ku është edhe partneri i saj, Cristiano Ronaldo. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara