Georgina me dedikimin e veçantë për partnerin dhe djalin e tij: Mbretërit e mi

16:02 | 18 Janar 2022

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është parë për herë të parë me barkun e fryrë gjatë kësaj jave.

Superylli portugez dhe e dashura e tij janë në pritje të binjakëve, ndërsa çifti kanë qëndruar bashkë së fundi, shkruan arbresh.info

Bashkë me ta ishte edhe djali i madh i futbollistit, Cristiano Jr, 11 vjeç, i pari nga katër fëmijët e Ronaldos dhe një nga tre të lindur nga një nënë surrogate.

“Mbretërit e mi”, ka shkruar Georgina.

Kujtojmë që çifti njoftoi gjatë muajit tetor se janë në pritje të binjakëve, ndërsa Ronaldo është baba edhe i katër fëmijëve të tjerë.

Cristiano Jr. është 11 vjeçar, i lindur nga një nënë surrogate, sikurse binjakët Eva dhe Matteo që kanë lindur në qershor të vitit 2017 nga një nënë surrogate. Ndërsa në nëntor të po të njëjtit vit, Georgina solli në jetë vajzën e çiftit, Alana Martina. / arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara