Françeska Jaçe me poza ‘hot’ nga plazhi

15:10 | 11 Qershor 2021

Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar që nga paraqitja e saj në spektaklin “Big Brother Albania 5”.

Fjala është për modelen e njohur Françeska Jaçe, e cila po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Ajo vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron mbi 387 mijë ndjekës, teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme.

Françeska ka realizuar një set fotografik ku shihet të ketë marrë poza atraktive për kamerën e veshur me bikini duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Krahas kësaj, bukuroshja shqiptare bashkëpunon edhe me brende të ndryshme luksoze në trojet shqiptare dhe më gjerë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara