Flori Mumajesi pas pak si surprizë për Stresin

22:30 | 17 Mars 2023

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami.

Ndërkaq, përveç kurorëzimit të fituesit/es sonte, mbrëmja ka rezervuar shumë surpriza për banorët dhe shikuesit.

Por banori finalist nuk e di se sot do të ketë një mysafirë shumë të vecantë vetëm për të dhe ai është Flori Mumajesi.

Shpërndaje në rrjete sociale