Fifi dhe Paloma puthen në buzë, veprimi injorohet nga Graniti

19:12 | 22 Tetor 2021

Shtëpia Big Brother Albania Vip (BBVIP)është një ndër shtëpitë më të komentuara për momentin.

Përveç asaj që brenda kësaj shtëpie ndodhen VIP persona, aty po ndodhin edhe të papritura, shkruan arbresh.info.

Derisa po vuante për Granitin, këngëtarja Fifi në prani të tij dy herë puthi në buzë Palomën konkurrenten tjetër në këtë shtëpi.

Megjithatë, ajo më e rëndësishmja është injorimi i këtij veprimi nga Graniti, të cilit si duket nuk i bëri përshtypje aspak ky veprim i Fifit dhe Palomës.

Ndryshe, sonte pritet të largohet nga kjo shtëpi njëri nga konkurrentët dhe pritet që pjesë e kësaj shtëpie të jetë moderatorja e famshme shqiptare, Bora Zemani. /arbresh.info/

LEXO EDHE

Graniti dhe Fifi me deklarata romantike, “Vdiqa me të puth”

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara