Fejohet “krimineli” më i bukur në botë (Foto)

18:56 | 31 Gusht 2017

“Krimineli më i bukur në botë” dhe jo më kot e ka merituar këtë titull. Pamja e tij tërhoqi vëmendjen e mediave, saqë kur doli nga burgu jeta e tij ndryshoi tërësisht. Ai përfundoi në faqet kryesore të revistave si dhe u zgjodh si imazh në sfilata të ndryshme.

Por jo vetëm jeta profesionale i buzëqeshi. Gjithashtu një dashuri e re për të lindi. Pasi u kap “mat” me trashëgimtaren Chloe Green, u dha lajmi që martesa e tij e mëparshme kishte marrë fund. Ndonëse Jeremy duket mjaft i lumtur përkrah Chloe.

Në fotot e mëposhtme vërejmë që ajo mban në gishtin e unazës, një unazë të mrekullueshme diamanti. Ndoshta dashuria e tyre është aq e fortë saqë Jeremy i ka propozuar? Këtë me siguri nuk e dimë por unaza është një provë e konsiderueshme që mes tyre gjërat janë serioze.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara