Fansat e Post Malone tronditen pas tatuazhit të fundit në fytyrë

08:59 | 23 Qershor 2020

Fansat e Post Malone janë ndarë më dysh për shkak të pamjes së tij të re.

Reperi, ka shfaqur prerjen e re të flokëve dhe një tatuazh të madh në kokën e tij, transmeton portali arbresh.info.

Posty ndau me fansat e tij një foto të kokës së posa-rruar, që duket të jetë tërësisht tullace me një kafkë të vizatuar aty ku ishin kaçurrelet e tija të famshme.

Edhe pse ishte i kënaqur me vendimet e tij, pamja dramatike e 24-vjeçarit mori përgjigje të përziera nga fansat.

Disa prej komentuesve u pëlqeu shumë pamja e re, e disa prej tyre kishin kritikat për vizatimet e përhershme në fytyrë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale