Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani publikojnë projektin e ri “As 1 minut”

00:47 | 26 Nëntor 2021

Artistët Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani i kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët.

Kënga titullohet “As 1 minut”  e cila është ritmike e zhanrit R&B dhe folk, shkruan arbresh.info

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin Ermali dhe Ylli vijnë me një paraqitje mjaft interesante.

Protagoniste në klip është edhe bukuroshja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli.

Videoklipi është realizuar nga produksioni SmartMotion Films. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara