Era Istrefi me poza joshëse nga bregdeti

13:42 | 21 Korrik 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka zgjedhur Jugun e Shqipërisë për t’i kaluar ditët e nxehta të verës, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja së fundi ka publikuar në Instagram disa momente teksa merrte rreze e dielli e vallëzonte e ulur në një shkëmb.


Era kishte të veshur bikinit të cilat mezi mbulonin pjesët intime me material ngjyrë floriri dhe me bizhuteri të cilat ia vinin në pah asetet e saj joshëse.

Përndryshe, Istrefi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, teksa fansat ende vazhdojnë të mbesin në pritje për këngën e saj të radhës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara