Era 2 milionë për 24 orë (Video)

16:40 | 25 Shkurt 2017

Këngëtarja Era Istrefi e cila ka publikuar dje projektin e saj më të ri ka arritur të thyej një rekord.

Bëhet fjalë për numrin e klikimeve që për 24 orë ka grumbulluar hiç më pak se 2 milionë sosh, shkruan portali arbresh.info.

‘Redrum’ ka rrëmbyer zemrat e adhuruesve të muzikës së saj, duke u komentuar për stilin dhe zërin që Era posedon.

Po ashtu edhe përkrahja e kolegëve nuk ka munguar./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara