Enca – fansave të saj : Një ditë do t’ju shpërblej

16:42 | 30 Qershor 2019

Nuk ka pasur se si të mungojë edhe një foto nga Enca në bikini.

Ajo e ka publikuar një foto në bikini me të cilën si zakonisht, rrëmbeu në maksimum vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Ajo ndryshe ka injoruar me votimet në Shqipëri dhe kjo vihet re nga përshkrimi i fotos.

“Faleminderit shume te gjitheve per votat tuaja, nje dite do jua shperblej ?? #EncaHajde ?”, ka shkruar këngëtarja seksi e cila po vazhdon sukseset e saj me muzikë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara