Google ADS

Emina Cunmulaj 2 javë pas lindjes, pozon me bikini

14:59 | 7 Qershor 2018

Emina Cunmulaj 2 javë më parë është bërë nënë.

Ajo këtë epitet e mori për herë të dytë, shkruan arbresh.info.

Vetëm 14 ditë pas lindjes ajo po duket tejet seksi me forma të hatashme.

Publikimi i saj i fundit ka bërë që fansat të habiten nga paraqitja e saj.

‘Nëna po kthehet, vetëm 2 javë pas lindjes së bebit dhe unë po e dua këtë trup’, shkruan ajo në mbishkrimin e fotos.

Shikoni si duket modelja shqiptare në bikini./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale