Google ADS

Elena Ora e aftë edhe në kuzhinë, ja çka ka përgatitur

22:23 | 28 Prill 2020
A. B.

Elena Ora është motra e madhe e yllit botëror, Rita Ora.

Duke qenë motra e Ritës, padyshim se edhe ajo gëzon një vëmendje nga mediat rozë për secilën paraqitje që bën, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi ajo është paraqitur nga kuzhina duke gatuar, e me sa duket karantina ka ndikuar edhe tek ajo që t’ia shtojë aftësitë në gatim.

Kujtojmë që Rita dhe familja e saj u shpërngulën nga Kosova në Londër, kur këngëtarja ishte vetëm një vjeçe, dhe ishte kryeqyteti britanik vendi ku Rita do të fitonte famën si këngëtare, për t’u shndërruar më pas në yll botëror. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale