Google ADS

Edhe një përçarje mes artistëve shqiptar

19:26 | 3 Mars 2018
Arbresh.info

Kohëve të fundit përleshjet virtuale janë shtuar.

Ishte rasti i reperëve DJ Blunt dhe Real One kundër Gjikos dhe Ledrit, përcjell arbresh.info.

E, së fundmi është zbuluar edhe një tjetër.

Bëhet fjalë për dy këngëtar të njohur të cilët më nuk flasin.

Detajet i sjell kronika e mëposhtme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme