E thjeshtë dhe plot stil, Arbenita Ismajli ekspozon gjoksin joshës

13:25 | 19 Shtator 2021

Arbenita Ismajli njihet për format e saj tërheqëse dhe bukurinë natyrale, dhe modelja e njohur sjellë vazhdimisht imazhe atraktive në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Joshëse është shfaqur edhe në fotografinë e fundit, në të cilën Arbenita dukej mahnitëse dhe plotë shkëlqim, shkruan portali arbresh.info

Arbenita edhe plot stil në fotot e fundit ku u shfaq pothuajse natyrale me grim të lehtë në fytyrë, e veshur në një bluzë të zezë që në fokus vuri gjoksin e saj, kombinimin e përfundoi me një palë pantallona po ashtu të zi dhe atlete.

Modelja kurorëzoi dashurinë me reperin e njohur kosovar, Fero në shkurt të këtij viti, ndërsa në prill çifti u bën prindër për herë të parë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara