E kritikuan për ndarjen nga Ye, Kim jep përgjigjen

09:11 | 3 Nëntor 2022

Ylli televiziv, Kim Kardashian ka një mesazh për fansat ish burrit të saj, Kanye West.

Në një skenë të postuar në episodin e ri të “The Kardashians” që u publikua mbrëmë në mesnatë 42 vjeçarja iu përgjigj fansave të reperit 45 vjeçar të cilët janë tallur me të pas ndarjes.

Në këtë episodë, Kim tha se në rrjetet sociale njerëzit e “shkatërruan” duke e kritikuar për ndarje.

“Në internet njerëzit më shkatërruan dhe më thanë se kjo është ajo që merr pasi nuk je më me Kanye”.

Komentet e Kim vijnë pasi zbuloi se Kanye e kishte sulmuar atë për një veshje.

Së fundmi është raportuar se Kim po e mban distancën e saj nga Kanye pas komenteve antisemitike. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale