Google ADS

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në “Versace”

09:10 | 2 Qershor 2023

Dua Lipa nuk mund të ngopet me pamjen e saj seksi me veshjet e koleksionit “Dua Lipa x Versace” të cilën ajo promovoi në klipin e saj të ri “Dance The Night”.

Duke publikuar disa fotografi në Instagram këngëtarja shqiptare kishte veshur setin elegant me material të kaltër-metalik, i cili kishte një prerje në mes.Dua Lipa së fundmi ka nisur një lidhje të re me regjisorin francez Romain Gavras.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme