Dua Lipa e lumtur krah të dashurit, Anwar Hadid

09:34 | 10 Tetor 2020

Çifti i bukur, Anwar dhe Dua shpesh shihen të dashuruar e të lumtur kur shëtisin bashkë.

Dua Lipa u pa e kapur për dore me të dashurin Anwar Hadid të premten, çifti dukeshin qartë se po qeshnin poshtë maskave, teksa kalonin rreth lagjes East Village në New York, shkruan Daily Mail transmeton portali arbresh.info

Bukuroshja 25 vjeçare tregoi linjat e saj trupore ndërsa kishte vënë një kapuç të zi, kombinuar me pantallonat e zeza.

I dashuri i saj Anwar, 21 vjeç, u pa i veshur me një bluzë të errët ‘Iron Maiden’ me një ilustrim shumëngjyrësh.

Ai kishte veshur pantallona të zeza dhe atlete tenisi të përshtatshme.

Ndërsa maska e fytyrës së tij ishte e zezë, e Duas ishte krejtësisht e kundërta, pasi këngëtarja shqiptare kishte vënë një maskë të bardhë.

Kujtojmë se, Anwar dhe Dua janë në lidhje nga vera e vitit 2019. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara