Dua Lipa duket mahnitëse nga pushimet në Shqipëri

11:53 | 28 Korrik 2021

Dua Lipa po e kalon kohën në Shqipëri me të dashurin Anwar Hadid dhe familjen e saj.

Bukuroshja shqiptare kishte veshur një bikini me vija me stil me një këmishë të modeluar mbi trup, shkruan portali arbresh.info

Dua dukej e mahnitëse në trekëndëshin e pakët dy-pjesësh i cili paraqiste një material të thurur dhe tela të zinj me një formë të thjeshtë por mahnitëse.

Muskujt e saj të tendosur ishin në ekran të plotë falë bikinive ndërsa shtoi një spërkatje të ngjyrave me këmishën e hapur.

Sa i përket jetës personale, këngëtarja e hitit “Levitating” dhe vëllai i vogël i motrave modele Bella dhe Gigi Hadid filluan lidhjen në qershor të vitit 2019, dhe prej atëherë janë bashkë.

Kujtojmë se, Dua Lipa gjatë këtyre ditëve është duke qëndruar në Shqipëri. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara