Dua Lipa duket elegante me fustan të zi të shkurtër

14:19 | 3 Maj 2023

Dua Lipa dukej me shumë stil me një fustan të zi të shkurtër në qytetin e New York-ut.

27-vjeçarja u pa e veshur me një fustan lëkure së bashku me një xhaketë lëkure të përshtatshme ndërsa po dilte nga hoteli i saj në Upper East Side, shkruan Daily Mail transmeton Arbresh.info


Ajo kompletoi veshjen e saj elegante me çorape të zeza transparente dhe taka të zeza me majë.

Kujtojmë se, Dua veshi fustanin ikonik të Claudia Schiffer të vitit 1992 në Met Gala 2023, i cili u mbajt në Muzeun Metropolitan të Artit./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme