Dhurata Dores i dhurojnë një yll

08:55 | 16 Gusht 2021

Fansat i kanë blerë një yll online me emrin e saj Dhuratës.

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora, e cila aktualisht po shijon sukseset e hiteve të fundit të saj, ka marrë një surprizë të bukur nga fansat e saj.

Ajo, nuk hezitoi dhe e ndau në instastory të saj.

“Oh Zot, mbështetësit e mi janë më të mirët! Faleminderit! Ju dua të gjithëve shumë! E regjistruar zyrtarisht në regjistrin zyrtar online të yjeve si Dhurata Dora”, u shprehë ajo. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara