Dhurata Dora shfaqet tërheqëse dhe me stil të veçantë

15:57 | 20 Tetor 2021

Dhurata Dora ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime vetëm disa minuta pas publikimit të fotografive të reja në Instagram.

Autorja e shumë hiteve ndiqet nga 2.3 milionë fansa në këtë rrjet social, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta personale dhe profesionale, shkruan portali arbresh.info

Këngëtarja nuk zhgënjejë as këtë herë, duke u shfaqur tërheqëse dhe mjaft simpatike.

E veshur ngjyrë bezhë në veturë luksoze, buzët e kuqe po i shkuakan shumë Dhuratës.

Aktualisht Dhurata ka vazhduar me koncerte dhe mbrëmje muzikore në diasporë.

Ndryshe, Dhurata po e shijon suksesin e këngës “Mi Amore” që e solli në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Noizy. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara