Dhurata Dora publikon bashkëpunimin me Inna dhe Stefflon Don

20:55 | 27 Janar 2023

Këngëtarja Dhurata Dora, ka publikuar projektin e saj më të fundit.

Dhurata ka bashkuar forcat me dy këngëtare me famë botërore, Inna dhe Stefflon Don.

Bashkëpunimi i artisteve mban titullin “Yummy” dhe ka ardhur i bashkangjitur edhe me videoklip që tashmë gjendet në kanalin zyrtar të Innas në YouTube.

Kënga është prodhim i producentëve Alexandru Cotoi, Marcel Botezan dhe Sebastian Barac.

Projekti ka ardhur në dy gjuhë, Dhurata këndon në gjuhën shqipe teksa Inna dhe Stefflon Don në atë angleze.

Shpërndaje në rrjete sociale