Deputetja e AAK-së harron se është në seancë, u tregon kolegëve foto të veturave

12:21 | 20 Tetor 2022

Kuvendi i Kosovës është duke mbajtur seancën plenare në të cilën po shqyrtohet Projektligjin për masat e përkohshme të produkteve themelore në raste të veçanta të destabilizimit në treg dhe Projektligjin për mbështetjen e punëve publike.

Por si duket deputetes së AAK-së, Albana Bytyqi nuk po i duket interesante, pasi fokusi i saj është në krejt diçka tjetër, shkruan arbresh.info

Fotografi i arbresh.info e ka kapur deputeten duke iu treguar deputeteve të AAK-së dhe të partive tjera disa lloje të veturave në telefon.


Teksa po mbahet seanca në Kuvendin e Kosovës, deputetja gjen kohë të diskutojë edhe për gjera personale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale