Denik Prizreni: Muzika është biznes!

18:56 | 31 Tetor 2018

Këngëtari Denik Prizeni ishte mysafir në studion e n’ZOOM.

Ai foli për këngën e fundit, shkruan arbresh.info.

Mes tjerash u diskutua edhe sezona e dasmave dhe ahengjeve familjare.

Po ashtu Deniku ceki që muzika e ditëve të sotme është bërë më tepër për përfitime materiale.

Ndiqeni intervistën e plotë të artistit Prizreni./arbresh.info/

 

Lajmet më të lexuara