Demi Rose harron të veshë sytjena, zbulon gjoksin bombastik

20:27 | 23 Janar 2021

Ajo është ndër modelet që anembanë botës njihet për linjat e tonifikuara trupore.

Por, Demi Rose edhe njëherë ka treguar se di të merr vëmendjen e madhe të ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram, shkruan portali arbresh.info

Modelja seksi së fundmi u fotografua me të brendshme, çizme dhe një pallto të gjatë pelushi, teksa kishte ‘harruar’ reçipetat.

Demi vuri në pah sërish format trupore, teksa palltoja e hapur gati ia zbulonte gjoksin asaj.

Ajo së fundmi është bërë edhe ambasadore e disa brendeve të njohura, sikurse “PrettyLittleThing”. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara