Google ADS

Demi Moore feston ditëlindjen e ish-burrit

23:56 | 20 Mars 2022

Demi Moore ndau një postim të ëmbël për të festuar ish-bashkëshortin e saj Bruce Willis në ditëlindjen e tij të 67-të.

Aktorja 59-vjeçare postoi një foto të fundit në të cilën ajo dhe Bruce shiheshin duke buzëqeshur në një kuzhinë , transmeton portal arbresh.info

‘Gëzuar ditëlindjen, Bruce! Faleminderit për familjen tonë të përzier”, shkroi ylli i Indecent Proposal në mbishkrim.

Demi dhe Bruce ishin të martuar nga viti 1987 deri në vitin 2000 dhe kanë tri vajza.
Marrëdhënia miqësore bashkëprindërore e Demit dhe Bruce është shfaqur plotësisht gjatë viteve pasi ata kanë festuar shumë festa së bashku, kanë pushuar së bashku dhe kanë marrë pjesë në ngjarje të ndryshme në mbështetje të njëri-tjetrit./arbresh.info/

https://www.instagram.com/p/CbTtEmgs4uy/

Shpërndaje në rrjete sociale