Dafina Zeqiri nuk lë vend për imagjinatë, kaq joshëse po duket

13:12 | 26 Janar 2022

Viti që po lëmë pas ka qenë padyshim i suksesshëm për këngëtaren njohur, Dafina Zeqiri.

Këngëtarja ka lansuar disa projekte solo dhe bashkëpunime që u kthyen në hite dhe akoma vazhdojnë të dëgjohen, shkruan arbresh.info

Disa fotografi joshëse Dafina postoi edhe së fundmi, ku shihet e veshur me një stil mjaft unik.

“Unë pozoj për kamerën, dhe i jap leje për këtë pamje”- ka shkruar Dafina.

Këngëtarja po ashtu mbetet e angazhuar me koncerte e mbrëmjet të shumta muzikore, ndërsa prej vitesh po shijon romancën me DJ Geek. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara