Dafina Zeqiri një yll i vërtetë në fotot e reja

10:18 | 4 Maj 2023

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri edhe kësaj radhe ka marr gjithë vëmendjen.

Ajo nuk kursehet aspak që të publikojë shpesh fotografi apo video të ndryshme në rrjetet sociale, duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë, shkruan Arbresh.info

Dafina në fotot e reja po duket tejet e bukur, teksa ka vënë në pah tiparet e fytyrës.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve nuk i kanë rezistuar kësaj paraqitjeje të këngëtares. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme