Dafina Zeqiri duket plot stil rrugëve të New York-ut

21:28 | 12 Maj 2023

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri përveç se është shumë aktive në muzikë, ajo ndan shpesh edhe foto nga jeta e saj e përditshme.

Në fotografitë e fundit, duket se këngëtarja është në New York.

“I’m Hangry”, që në shqip i bie e uritur, ishte mbishkrimi që ka vendosur artistja.

Kujtojmë se dje ajo e ka sjellur bashkëpunimin e saj me artisten Ya Nina.

Dhe është në përgatitje të albumit./Arbresh.info/


Shpërndaje në rrjete sociale