Çka po ndodh me Gentën, i ka fshirë të gjitha fotot e shtatzënisë në Instagram?!

12:03 | 22 Dhjetor 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismaili, po vazhdon të shijojë muajt e fundit të shtatzënisë.

Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, pritet të bëhen prindër për herë të parë në shumë pak ditë, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, Genta ishte në qendër të vëmendjes pas disa fotosesioneve.

Pas një bujë të madhe që bëri muajin e fundit me foto dhe video të shtatzënisë, këngëtarja befas ka larguar të gjitha fotot nga Instagrami, duke ngjallur akoma më shumë kureshtjen e fansave të saj.

Kujtojmë se, kënga e fundit e Gentës është bashkëpunimi me reperin Fero “Level Up”. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale