Çka i thonë fansat Mila Kunis kur e shohin në rrugë?

12:25 | 27 Mars 2018

Çka i thonë fansat Mila Kunis kur e shohin në rrugë?

Mila kunis është pyetur për shfaqjen në të cilën luan “Family guy” dhe ka treguar për personazhin e saj Meg Griffin, shkruan arbresh.info.

Ajo ka treguar që Meg është një nga personazhet më të diskriminuara të shfaqjes dhe si në shfaqje edhe në rrugë njerëzit ti thonë asaj “Shut up Meg” apo “Mbylle Meg”.

Mila Kunis ka filluar karrierën që nga vitet e 90-a dhe ka luajtur në shumë filma të famshëm./Arbesh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara