“Çika e ishullit”, Rina poston foto provokuese në bikini

09:53 | 27 Shtator 2022

Këngëtarja nga Istogu, Rina Balaj, këtë kohë ka qenë një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar.

Kjo për shkak të ndarjes nga partneri i saj, reperi Sin Boy, me të cilin ka qenë në lidhje për shumë vit, shkruan arbresh.info

Por tani po shijon jetën pas ndarjes nga partneri duke qenë se ndodhet në pushime.

Ajo po kalon një kohë të mirë në Zanzibar të Tanzanisë, ku edhe ka sjell disa foto tejet joshëse.

“Çika e ishullit”, e ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotove.

Kujtojmë se Sin dhe Rina kanë qenë bashkë prej më shumë se katër vitesh, gjersa u njohën që nga bashkëpunimi në labelin ON Records. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale