Google ADS

Çfarë po i bën kështu ky mashkull ‘Gylserenit’! (Foto)

08:11 | 30 Gusht 2017
Arbresh.info

Aktorja turke Nurgul Yesilcayy, është ndër më të përfolurat në shtypin rozë, e kjo vjen si rezultat i numrit të madh të admiruesve, të saj të cilin e arriti falë roleve më se të realizuara.

Këtu edhe qëndron arsyeja, e ‘përndjekjes’ nga syri medial, në çdo të dytin hap që bën aktorja, shkruan Kosovarja.

Kujtojmë, se të tillë e bëri, edhe guximi për t’u shfaqur nudo në njërin nga episodat e serisë ku kishte rolin kryesor. Ndërsa, jashtë profesionit prej aktoreje, ‘Gylsereni’ , është mjaft aktive me postime në rrjete sociale.

Këtë, e dëshmon, edhe njëherë me imazhet e fundit, ndër të cilat vëmendje merr shfaqja pas krahëvë të saj e një mashkulli për të cilin nuk dihet çfarë lidhje mund të ketë aktorja.

Gjithsesi, për t’u komentuar pamja e saj, mund të jetë e tepërt derisa vije përherë e freskët dhe krejtësisht natyrale.

gylseren-1_1504055773-3983032

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale