Cardi B shpenzon qindra dollarë për dukjen e saj

20:19 | 1 Dhjetor 2018

Reperja amerikane, Cardi B, në një video të postuar në Instagram njofton fansat e saj se sa para shpenzon që të kujdeset për dukjen e saj.

Ajo tregoi së 1000 dollarë i kushton asaj që të rregullojë flokët dhe thonjtë bile atë vetëm disa modele të thjeshta.

View this post on Instagram

We getting more expensive boo boo

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale