Bukuroshja kosovare mahnitë me foto nga Egjipti (FOTO)

12:47 | 26 Prill 2017

Miss Shqiptarja në Botë, Medina Hajra, ka befasuar me fotografitë e saj të fundit.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndërkohë që në fotografitë e postuara së fundmi, Medina shihet se posedon linja perfekte, shkruan arbresh.info

Bukuroshja me anë të fotografive, na le të kuptojmë se tashmë ka filluar pushimet verore në Mahmya të Egjiptit dhe duket se po kalon kohë mjaft të mirë.

Në fotografitë më poshtë mund të shihni se sa bukur duket ajo./Arbresh.info

screenshot_2 screenshot_3 screenshot_4 screenshot_5 screenshot_6 screenshot_7 screenshot_8 screenshot_9 screenshot_10

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara