Google ADS

Bruno dhe Florjana vendosin të largohen bashkë nga Për’puthen

00:53 | 20 Mars 2022
Trina Galanxhi

Bruno dhe Florjana vendosën të largohen së bashku nga Për’puthen këtë mbrëmje.

Mes shumë emocioneve Bruno i kërkoi ta linin këtë rrugëtim dhe Florjana pranoi.

Para se të largoheshin ata kërcyen për herë të fundit në skenën e Për’puthen./tch/

 

Shpërndaje në rrjete sociale