Bruce Willis paraqitet me kostumin e tij të hapësirës nga filmi Armageddon

08:39 | 16 Maj 2020

Bruce Willis është gati të shpëtojë botë –  ose të paktën të reprizojë rolin e tij të filmit të vitit 1998, Armageddon.

65-vjeçar ka bërë një paraqitje pothuajse të panjohur në Instagramin e vajzës së tij Rumer Willis, transmeton portali arbresh.info.

Me një shami rreth gojës, xhup të portokalltë Bruce dukej tamam sikur 20 vjet më parë në filmin fantastiko-shkencor.

“Ai tha se kjo është veshja që do të shpëtojë botën”, shkruan Rumer bashkangjitur me foton.

Nuk deshi shumë kohë që fansat të vërshojnë me komentet e tyre.

Bruce aktualisht është në karantinë me ish-gruan, Demi Moore, dhe tre vajzat e tyre në shtëpinë e saj në Idaho (që mund të thotë se ai udhëton me atë kostum Armageddoni). Të dy janë divorcuar në vitin 2000, por kanë mbetur të afërt./arbresh.info/

Courtesy Image

 

Shpërndaje në rrjete sociale