Bora Zemani para dhe pas operacioneve plastike

00:56 | 22 Prill 2021

Bora Zemani momentalisht është njëra nga moderatorët më të komentuara të ekranit.

Pos për jetën personale, Zemani është komentuar shumë edhe për format e saj.

Bora që momentalisht është duke udhëhequr emisionin “Përputhen” ka rënë pre e Vipave të Bllokut që kësaj të fundit i kanë publikuar disa foto ku dukej ndyshe nga sot.
Të njejtët kanë treguar edhe operacionet që sipas tyre i ka kryer Zemani./pacensure/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara