Google ADS

Bleona hap ankand për të gjetur burrë, pret aplikime (FOTO)

07:45 | 11 Prill 2017

Bleona Qereti përpiqet të provokojë shpesh për t’u rikthyer në vëmendjen e medias.

Të njëjtën gjë ajo ka bërë së fundmi duke hedhur një postim në Instagram, shoqëruar edhe me një shënim të shkurtër.

Bleona ka thënë se tashmë nuk e ka më zemrën e thyer dhe se kërkon të shoqerohet me dikë.

Por ajo ka dy kushte: “Më jepni një unazë të tillë (shih foton) dhe dy ose tre fëmijë!”., shkruan ajo në Instagram.

unaze_diamati_bleobleon21491859081

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme