Google ADS

Beyonce prezanton koleksionin e ri të “Ivy Park”, kaq e bukur po duket

11:13 | 9 Shkurt 2021
A. B.

Beyonce prezantoi ‘trailerin’ për Icy Park, linja e re e këpucëve nga Ivy Park dhe Adidas.

Beyonce vazhdon të arrij suksese me linjën e suksesshme të veshjeve Ivy Park, shkruan portali arbresh.info

39-vjeçarja ishte veshur me një fustan të zi me vija ari anësh, ndërsa sipër kishte veshur xhaketë të zezë.

Këtë veshje, artistja e kombinoi me një palë vathë prej ari dhe syze dielli, ndërsa kishte mbathur edhe këpucë të zeza.

Me pamundësinë për të shkuar në turne, shumë artistë duket se preferojnë biznese alternative ndaj muzikës në këtë periudhë për të rritur të ardhurat dhe shikueshmërinë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale